Příležitost, která se neodmítá (16.časť)

30. prosince 2009 v 13:02 | posted by P.2K |  FF - Příležitost, která se neodmítá
-- Hanka --
"To jsi mi nemohla říct, že je Pierre takový fešák?" sprdnu Lucku jakmile se ocitneme samy. "He? A to není všechno! Je chytrý, milý, příjemný, ochotný, zábavný, laskavý, vtipný, čistotný, chodí přesně, je to skvělý společník. Nezapomíná na narozeniny, svátky ani na výročí. Umí vařit, péct, dokonce i uklízí a..." "No dobře, prosím tě, už dost." zarazím ji. "Stačilo mi říct, že je prostě dokonalý." "Je. Lepšího přítele jsem si přát nemohla. Bez něj bych to tady asi nevydržela." "Přítele? To je všechno, co spolu máte?" "Nee, ještě máme čtyři děti." "Haha. Přiznej ale, že by stál za hřích." "Sorry ale na hříchy je tu Linke."


"Co je ti? Jsi v pohodě?" zeptám se starostlivě. "Je mi úplně skvěle." "Co se stalo? Neříkej, že nic. Vidím, že máš slzy na krajíčku." "Právě jsme se s Chrisem pohádali..." "Proč?" "Já nevím... Přišel ke mně, začal něco řikat a pak jsme se bezdůvodně hádali... Já vůbec nevím, co se s ním dneska děje... Nechápu ho..." "Ale no... Zase to bude v pořádku... Uvidíš. Nechceš jít už domů? Vypadáš hrozně unaveně." "Hm... dobrý nápad... Tak dobrou." "Dobrou."
-- Lucka --
"Konečně doma." řeknu si pro sebe. Sundám si boty a pocítím neskutečnou úlevu. Těch xhodin na podpatcích... Jej... Nestačím je pomalu ani položit na zem, když se ozve zvonek. Podívám se do kukátka a koho nevidím. Chris! Neochotně otevřu dveře. "Čau... Co ty tu?" "Já... no... potřeboval bych s tebou mluvit... Chtěl bych se ti omluvit... Můžu dál?" "Joo... jasně... Dáš si něco?" optám se a zamířím do kuchyně. Chris mě následuje. "No... a víš, že jo?" "A co bys rád?" řeknu a opřu se o kuchyňskou linku. "Tebe..." vydechne. Přitiskne se na mě a políbí. "Linke... Nech toho... Nemám náladu." "Promiň mi tu hádku... Nevím, co to do mě vjelo... Nechtěl a ani nechci se s tebou hádat. Mrzí mě to. Odpustíš mi někdy?" obejme mě a políbí do vlasů. "No, nevim, nevim. Budeš se muset dost snažit." usměji se. "To abych s tím už pomalu začal." ušklíbne se. "Taky si myslím." úšklebek mu vrátím.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PoulinyaMoori PoulinyaMoori | E-mail | 30. prosince 2009 v 14:57 | Reagovat

Super honem dál:-)

2 emma emma | 30. prosince 2009 v 20:33 | Reagovat

senza:) dáál:)

3 endie endie | 1. ledna 2010 v 17:58 | Reagovat

skvělý!! rychle dál:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama