FF - Stupid in love?

Stupid in love? 10.

23. února 2010 v 21:48 | posted by Negi
By: KACHNIČKA

"No tak, zvedni to, prosím" říkám potichu do telefonu a pokouším se ji snad po dvacáté dovolat.

Stupid in love? 9.

14. února 2010 v 22:03 | posted by Negi
"Díky moc, nebudu tě zdržovat takže nazpátek už pojedu busem" a začnu si odepínat pás. "Jaké zdržování? Půjdu s tebou" odpoví v klidu a vyndá klíče. "Může to trvat dlouho, ale jestli pořád chceš tak nic nenamítám" usměju se a on taky a vydáme se směrem k té velké bílé budově.

Stupid in love? 8.

7. února 2010 v 19:37 | posted by Negi
Po týdnu
Byl zrovna čtvrtek, přesně před týdnem jsem byla v nemocnici a dneska tam musím zas, na kontrolu. Bohužel nemám řidičák a jet busem se mi tam teda vůbec nechce. Naštěstí sem se domluvila s Timem, že mě tam zaveze. Takže se rychle obleču a jdu za ním. Zazvoním a otevře mi David v triku a trenkách. "Ahoj, je tu Timo?" zeptám se a vejdu na chodbu.

Stupid in love? 7.

2. února 2010 v 19:58 | posted by Negi
By: KACHNIČKA

Probudím se s menší bolestí hlavy, ale také úsměvem na rtech. Šťastná z toho co se včera stalo, vstanu z gauče v obýváku a jen ve tričku a pokouším se najít gatě, bohužel ty nikde. Pomalými kroky jdu do kuchyně z kama se ozývají hlasy. Zastavím se a poslouchám, kdo všechno tam vůbec je. Slyším Tima, Davida, Jana, nějakou holku, dva mi neznámé hlasy a nakonec i Nikky.

Stupid in love? 6.

24. ledna 2010 v 14:18 | posted by Negi
Po pár hodinách
Jsem právě doma, přesněji před svým malým šatníkem a pokouším se vybrat co si vezmu na tu párty. Vždycky to bývalo jednoduchý, vzala jsem první triko a gatě, který sem viděla. Ale teď už stojím tu stojím pár minut a nedokážu udělat jakýkoliv pohyb. Jen tak bezvýznamně čumím před sebe a v hlavě mám spoustu myšlenek. Myšlenek, které směřují k tomu co se dneska stalo.

Stupid in love? 5.

15. ledna 2010 v 19:09 | posted by Negi
Předem se chci omluvit, že jsem dlouho nic nenapsala, ale začala škola a samé testy, referáty a já nevím co ještě. Dneska jsem ještě rychle dopisovala jeden díl, no ale nic moc. O víkendu se do toho dám už naplno. Jinak chci poděkovat za minulé komentáře, vždycky strašně potěší<3J Kachniiicka;)

Stupid in love? 4.

2. ledna 2010 v 20:44 | posted by Negi
"Jak to? Já myslel, doktoři říkali, že se už nikdy neprobudíš, a já... moc mě to mrzí, všechno je to moje vina. Haley, jsem tak rád že tě zas vidím, že vidím konečně tvoje krásný oči, úsměv na rtech, že…" obejme mě pevně a zašeptá mi do ucha "stýskalo se mi, ani nevíš jak" a dá mi pusu do vlasů. Mýlila jsem se, toto je ten nejlepší okamžik. V objetí jsme celkem dlouho a jsem za to strašně ráda. Potom mě chytne za ramena, odtáhne kousek od sebe a s úsměvem na tváři se mi dívá do očí. A tak nastane chvíle kdy prozkoumávám jeho obličej kousek po kousku. Delší vlasy, který mu sluší víc než ty krátké co dřív nosil.

Stupid in love? 3.

31. prosince 2009 v 0:20 | posted by Negi
"Takže kam chceš jít jako první?" zeptá se mě Timo. "To je jedno, hlavně chci slyšet všechno co se stalo." Řeknu a vezmu si ze stolku sluneční brýle. "Dobře, tak půjdem do centra." Venku je strašný vedro, takže se rozhodnem sednout do jednoho oblíbeného podniku a celé hodiny poslouchám Tima. Naše první téma je skupina, které probíráme celkem dlouho. Přes něj se dostaneme k tomu kdo co s kým ve městě měl, co se komu stalo až k osudné noci. "Sorry, ale s tím ti nepomůžu. Sám nevím co se stalo, a když jsem se ptal Jana naposledy, řekl že o tom nechce mluvit.

Stupid in love? 2.

26. prosince 2009 v 16:20 | posted by Negi
Už jsou to dva dny co jsem v nemocnici, tady v Hamburku. A za další čtyři by mě měli pustit domů. Z jedné strany mám strašnou radost, že uvidím všechny své kamarády, ale na druhou mám strach co všechno se za ty dva roky stalo. Díky doktoru Wedderovi, jsem našla pár starých novin ve kterých psali o té nehodě. Ale nikde nebyli žádné podrobnosti, jen že se dvě auta srazili a jeden z objetí skončil v kómatu, takže nic nového.

Stupid in love? 1.

23. prosince 2009 v 21:05 | posted by Negi
Pomalu otvírám oči, přijde mi to jako hrozně těžké, ani je pořádně neotevřu a oslepí mě pronikavé světlo, jako kdyby přede mnou bylo slunce. "Sakra" Zamumlám si pro sebe a zkusím to znovu, asi na počtvrté se mi to podaří a já konečně otevřu oči. A hned je mi jasné, že nejsem ve svém pokoji ani v žádném, který znám. Všude je bílo a nade mnou svítí malá zářivka. Sakra, pomyslím si, kde to jsem? Ležím v posteli, která má bílé povlečení, přede mnou je malé okno a já vidím, že kolem něj prochází lidi v bílých pláštích a modrých oblečeních. Takže jsem v nemocnici. Ale proč, co se stalo? Hlavu si položím na pravou stranu a vidím vedle sebe železnou tyč s dvěma průsvitnými sáčky, které jsou připevněné nahoře a visí dolů. Ty jsou napojeny na trubičku, která vede do žíly na mé ruce. Kapačka. V nose ucítím něco nepříjemného, opatrně se ho dotknu, dokonce i tam mám trubičky. Do prdele kde ještě ty zasrané trubičky nemám. Musí tu být někde nějáký knoflík, abych zavolala sestry. Rozhlížím se, ale nic nevidím. "Heyyyy, heeyyy" volám na sestru která právě kolem mě prochází, ale nevšimla si mě.
 
 

Reklama