Srazy a Akce

SRAZ - bližší informace :)

2. února 2009 v 20:15 | posted by SekSonka

Kdy: 07.02.09 Sobota
V kolik: 11:00
Kde: Brno, Galerie Vaňkovka, před McDonald's
Program: Nic konkretního, to co minule :) Povídat si a vyrábět nějaké "transparenty" se kterými se pak odfotíme :)
Poznávací znamení: níž najdete foto, podle které nás určitě poznáte :)

Keby náhodou išiel niekto zo Slovenka, konkrétne z Bratislavy, môže sa kludne pridať k SekSonke a P.2K, ktoré pôjdu z Bratislavy o 9:00. Keby dačo, kontaktujte na panik-clan@seznam.cz :)


A prosím všechny, které vědí na 100% že přijedou aby to napsali teď závezně do komentářu :)

KpiaIMG_0594.jpg image by panik-musik


FanMeeting BRNO

13. ledna 2009 v 17:27 | posted by P.2K

BRNO

Kdy? 7.2.09
Kde? Brno - Galerie Vaňkovka
Co se bude přesně konat? - To co minule :D Budeme si povídat, lépe se poznávat .. fotit, vyábět nějaké transparenty, s kterými se pak odfotíme .. a tak x) Jako vždycky.

Jestli budete moct přijet, napište nám prosím do komentářů .. a když máte nějaký lepší nápad na program FanMeetingu, taky do těch komentů.

P.2K & Panik Clan

Len táke "by the way" info k Fanclubu : Česko-Slovenský Panik Fanclub má momentálne presne "157" členov! x) Čo si myslím, že je dosř dobré :D Ak tam nie ste , tak kľudne to urobte : Registrace

Cz & Sk Panik Fans Meeting - Brno; 11.10.08

13. října 2008 v 19:10 | petush
Musím uznať, že bolo super a aj keď sme sa nezdržali zas tak dlho, stálo to za to! :D
Písať vám sem pod fotku nebudem kto je kto .. veĎ načo, že? :D

!SRAZ PANIK FANS!

5. října 2008 v 21:50 | SekSonka
sraz

Takže, máte tady PEVNÉ INFORMACE, pro ty, kteří se chystají na sraz do Brna.
Prosím vás, hlaste se do komentářu jenom ti, kteří určitě přijdete (tedy pokud si do soboty nezlomíte nohu nebo tak něco).
Pokud sebou berete taky kámošku nebo tak něco, tak to prosím taky napište, aby jsme věděli odhadnout počet, kolik nás tam bude :)

KDY: 11.10.08 (sobota)
KDE: Brno, konkrétně Vaňkovka, restaurace McDonald's
V KOLIK: 13:00 se budeme sbírat venku (když přijdete o hodně později, najdete nás vevnitř)

JAK SE TAM DOSTAT?
Základní otázka. Je to celkem blízko autobusového nádraží Zvonařka a taky vlakové stanice.
Pokud přijedete autobusem: Tak jenom překřižujete cestu a ste tam
Pokud přijedete vlakem: Musíte přejít cez nějaký podchod a pak rovnou až k Vaňkovce. (prý se to nedá lépe vysvětlit :) takže pokud něco, tak se ptejte okolojdoucích :) a taky vám jsem dám mapu aby jste to viděli)

PROGRAM:
No.. budeme se především seznamovat a předpokládám že kecat, ale aby jste se tam nenudili, tak by jsme chtěli udělat nějaký ten plakát, na který každá z vás bude moct něco napsat, nebo namalovat, jak chcete, a pak by jsme se s ním odfotili :) Takže si přineste kdžytak nějaké fixy nebo tak něco, pokud máte zájem se realizovat :)

KOLIK TO BUDE TRVAT?
Nikoho do ničeho nenutíme, každý muže odejít kdy se mu zachce. Když s ebudete nudit, mužete jít třeba hned. Když vám bude dobře mužete ostat až do konce. Ten oficiální by měl být tak kolem 16:00, pak se klidně mužeme jít třeba někam projít nebo tak. To dořešíme na místě :)

PRO PŘíPAD ŽE BY JSTE MĚLI PROBLÉMY:
Mužete zavolat na číslo +420732884873. Prosím vás, jenom volejte, neposílejte SMS, a jenom pokud je to opravdu nutné :)


Tady jsou ty slibované mapy:


Sraz Panik fans v Brně!

28. září 2008 v 20:36 | SekSonka
Pozor! Pozor! Je tady další pokus o sraz, jako jinak v Brně, takže se snažíme zjistit předběžně účast. Tak se prosím hlaste v komentářích :)
Kdy: 11.10.08 (sobota)
Kde: Brno (upřesníme)
V kolik: ještě neznámo, kolem oběda
Takže se hlaste, ať víme jestli to má cenu uspořádat, nebo tam zase budeme jenom já, Petush, Negi & W€uUu :)

Zrušená FanBook akcia

11. srpna 2008 v 19:40 | SekSonka

Len by som vám chcela oznámiť, že akcia FanBook sa ruší. Z jediného dôvodu.
Nedošlo nám skoro nič.
Podľa mňa je dosť smutné, že nám došlo AŽ 14 mailov. Hlavne, keď som to tu toľko krát písala, aby ste sa zapojili a posielala som aj každému členovi FanClubu mail.
Ale to je jedno, proste..
Akcia je zrušená!

FanBook?

8. července 2008 v 18:12 | petush
Jelikož Panik, neodpovídají na videa jim poslané.
Tak jsme se rozhodli se nevzdat.
Ale k tomu potřebujeme i Vás!
Plán - poslat panik fans book a na koncertě předat.
Aspoň bude nějaká záruka, že se to k nim dostane a snad to i otevřou.
Pošlete na mail: panik-clan@seznam.cz
fotografii, text na téma: Jak moc obdivuji a miluji Panik.
Děkujeme za každý příspěvek a prosím posílejte vaše příspěvky ať Panik přesvědčíme o návratu sem.
Kopírujte na blogy.
Děkujeme.
Iva & Panik Clan
PS: Ja viem, že toto je skôr FanClub stuff, ale FanClub je momentálne v prerábke, takže to napíšem sem .. aj tak vás sem chodí viacnež tam; A poprosím,aby sa vás zapojilo čo najviac, ešte viac ako do videjka prosím, lebo to bola bieda! A chceme predsa, aby Panik znovu prišli do Česka, nie?! A ešte jedna pripomienka : Vašich fotiek môže byť aj viac, nie len za každého jedna; Napr. na jednu pripíšete ako ich máte radi. Na druhú sa odfotíte s ich originál DVD .. atď (.

PANIK DO ČR

28. května 2008 v 10:25 | petush
Ehm Ehm ..
Určite si spomínate na videjko, ktoré sme robili pre Panik aby sme ich dostali naspäť do ČR. Video im bolo poslané , nie len raz, ale bohužiaľ nám neprišla žiadna odpoveď .. ani jeden krát .. ani keď som to poslala Davidovi .. proste NIČ!! Toto je čistá ignorácia! Panik zrejme nemajú žiadnu potrebu vracať sa do čr [ v slovensko ani nedúfam :D] ..
Je tu jeden nápad, že by sme im nejak nevrhli, či by tu nechceli urobiť koncert : Killerpilze & Panik .. tak ako to už raz bolo .. tento nápad mala n:ka .. určite by prišlo viac ľudí ..a fanynky Killerpilze sú oveľa aktívnejšie než fans Panik .. ako nehnevajte sa, ale to musítre priznať .. tak že by sme podnikli niečo také ..
Ak máte iné nápady, alebo nejaké pripomienky, komentáre a mail čakajú .. ak tu chceme koncert PANIK, je načase, aby sme začali KONEČNE niečo ROBIŤ!!!

petush

Panik Fans stretko v Brně sa RUŠÍ!!

20. května 2008 v 16:36 | petush
Tak tak, čítate správne .. už ma to dosť ako nebaví, organizovať takéto stretká, na ktoré nakoniec nikto nepríde .. hlavne že všetci velice chcú nejaké stretko a keď to je v Olomouci, tak všetci záhadne ochoria, keď je to v Prahe, tak je vám to ďaleko a keď sa to má konať v Brně, kde poznám dosť ľudí čo by mohlo prísť, tvárite sa že neexistujete .. ja neviem, možno sa vás tam pár chystalo .. lenže ono to treba aj NAPÍSAŤ do komentárov, keď sa to po vás chce .. počula som, že na fóre pár ľudí písalo, že príde .. to je taký problém napísať jeden komentár?! Možno niektorým nejdú komentáre [to by sa už malo tuším opraviť] .. no tak nám to nejak dajte vedieť na mail, veď ten máme všade, aj na panik-fanclub-e a aj tu na stránke .. ja neviem či má do budúcnosti zmysel plánovať nejaké stretká .. keď si niekto nie je schopný vyhradiť jeden deň na to, aby tam šiel ..
Okay, už som skončila, takže čo som vlastne chcela napísať?
Co: Sraz Panik Fans
Kdy: 24.5.08 (sobota)
Kde: Brno (upřesníme)
V kolik: cca 11.00 (upřesníme)ň

Sa ruší!

PETUSH

SRAZ | Brno | 24.5.08

13. května 2008 v 10:42 | SekSonka
Opäť vám chcem pripomenúť sraz v Brne, ktorý je už na 99% istý x)
Týmto by som vás rada vyzvala, aby ste napísali do komentárov SEM, kto ide. Aby sme vedeli, koľko nás bude a s kým máme počítať. Stačí proste iba napísať pod vašim nickom že "ano" alebo niečo také.
Prosím vás, nie sem na PANIK-MUSIK ale SEM! Na PANIK-FANCLUB!
Ďakujem x)
Co: Sraz Panik Fans
Kdy: 24.5.08 (sobota)
Kde: Brno (upřesníme)
V kolik: cca 11.00 (upřesníme)

Sraz Panik Fans v Brne!

2. května 2008 v 16:37 | SekSonka
Takže máme tu další sraz fans, tentokrát v Brne (Olomouc neměl velký úspěch xD). Tady jsou předběžné informace, ještě to všechno upresníme. Prozatím stačí napsat do komentárov jestli mužete, a jestli s vámi máme počítat, resp. s kolika lidmi máme počítat x)
Co: Sraz Panik Fans
Kdy: 24.5.08 (sobota)
Kde: Brno (upřesníme)
V kolik: cca 11.00 (upřesníme)
Ešte raz pripomínam: účastníci nech sa hlásia do komentárov na www.panik-fanclub.blog.cz!
Your Panik Fanclub Team x)

FanMeeting v PRAZE!! =)

1. dubna 2008 v 20:12 | Negi
Vše najdete na stránkách FANCLUBU !!
EDIT: Už je již známo v kolik a kde =)
Negi =)

FanMeeting -BRNO!

30. března 2008 v 16:54 | petush
Všechno o srazu najdete tady!

Soutěž o NEJ SPISOVATELKU!!

28. března 2008 v 9:18 | petush
CiARee@& přišla s nápadem, resp. viděla někde anketu o nejlepší spisovatelku. Mně se ten nápad jako dost líbí .. takže by jsem vás chtěla poprosit, když se chcete do téhle soutěže přihlásit, napište to tady do komentíkú .. stačí jméno a k tomu nějakou FF, kterou máte zveřejněnou na našem blogu .. a to by asi stačilo (:
-EDIT-
PS for Negi & W€uUu & Seksonka, páč dnes nebudem na icq : Pre nás tá súťaž asi neplatí, my by sme sa nemali prihlasovať .. ak máte iný názor, tak mi napíšte na Sonkyne icq, alebo proste ak by som tu niekde ešte bola :D Náhodou :D :-*:-*

FanVideo ..

24. března 2008 v 21:25 | petush
Zdravím (:
Tak som sa predvčerom uráčila a poslala som Panik to FanVidejko, ktoré sme robili, keďže som si bola istá že je fakt dokonalé :D POzerala som na myspace, kedy boli naposledy online a bolo to dnes .. a stále žiadna odpoveď na mail s videjkom :(
Možno si ho ešte nestihli prečítať, alebo možno ten mail ani neotvorili .. takže len vám dávam vedieť že ako to dopadlo .. a zaujímalo by ma, či im to mám posielať ešte raz, alebo to mám nechať tak, nech celá tá snaha vyjde nazmar .. ? Prosím o názory v komentoch ..
Ako možno ešte odpíšu, ale nedávam tomu veľkú šancu .. !
Petush ):

Shup Shup! :D

18. března 2008 v 19:57 | petush
Chcela by som vás poprosiť, aby ste teraz clickli na www.panik-fanclub.blog.cz, je tam info o prípadnom ďalšom sraze, bola by som veľmi zvedavá, čo na to hovoríte .. dosť veľa ľudí hovorilo, že príde .. ale tak to bolo aj so srazom v Olomouci .. čiže tentokrát to chceme spraviť trochu organizovanejšie :D
Choďte sa tam teda pozrieť a napíšte ak máte niečo na srdci ;)

Sraz -> nebudem xD

8. března 2008 v 0:00 | Negi & W€uUu
Ahoj PANIK-MUSIK navštěvníci xDxD...
Dnes se koná slibovaný sraz v Olomouci, jenže jelikož všichni onemocněly a spousta z vás se nemůže dostavit, tk sme tam zbyly jen my 4 xDxD! Což nás dost mrzí, neboť srazy se konají pro vás, né pro nás pořadatele...
Panik Clan bude mít víkendový sraz, tže se toho na blogu objeví málo... bude pařbá, bude prdél, bude ruleeez xDxD... možná večer něco přidáme wšechny 4 společně ;)... pokud se najde čas xDxD... tk ztííím <3
Psala W€uUu - diktovala Negi xDxD...
Wir lieben euch PANIK-MUSIK TEAM

Sraz Fans v Olomouci?!

4. března 2008 v 19:28 | petush
Mohli by ste mi dať prosím vedieť, ak tam môžete ísť?! Nevieme totiž, či sa nám to oplatí pořádat, keďže väčšina ľudí s ktorými sme počítali nemôže .. takže to možno dopadne tak, že tam budeme na koniec len náš blog, €vule, možno Edie a to je všetko :D:D
Takže by ste nám fakt pomohli, keby ste dali vedieť, stačí cez cmmty, či sa dostavíte, alebo nie .. ak si stále niekto nepamätá kedy, 8.3.2008, Olomouc .. pre bližšie info : http://panik-fanclub.blog.cz/0802/sraz-panik-fans-v-olomouci#komentare
Petush

FanMeeting in Olomouc!!

1. března 2008 v 14:13 | petush
Přijedete na FanMeeting do Olomouce 8.3.08?
Napište nám >>sem<<, aby jsme vědeli, s kolika lidmi máme počítat a hlavně, když se někdo spozdí, aby sme na ňěj čekali a nešli pryč .. jde hlavně o ty co přijedou z nejakýho jinýho města než je Olomouc.
Takže stačí když napíšete komentář, kam napíšete vaše jméno, případně město odkud přijedete aby ste mohlki jít v menších skupinkách.
INFO:
Jelikož se bude ve čtvrtek konat sraz fanoušků v Praze a spousta vás se tam určitě nedostane, napadlo mě, jestli by nepřišel vhod sraz v Olomouci !? Jsem si jistá, že se to každýmu hodit nebude, ale pro mnoho ano. Takže, komu to vyhovuje, zapište si někam tyhle údaje !!!
MÍSTO: Před Orlojem (na náměstí)
DEN: 08.03.08 (sobota)
ČAS (OD - DO): 14:00 - 18:00
POZN. ZNAMENÍ: Šátek nebo šála na viditelným místě.
© €vule & Panik Clan

Sraz Panik-Fans v Olomouci!!

20. února 2008 v 18:35 | petush
Ahoj ! :D
Jelikož se bude ve čtvrtek konat sraz fanoušků v Praze a spousta vás se tam určitě nedostane, napadlo mě, jestli by nepřišel vhod sraz v Olomouci !? Jsem si jistá, že se to každýmu hodit nebude, ale pro mnoho ano. Takže, komu to vyhovuje, zapište si někam tyhle údaje !!!
MÍSTO: Před Orlojem (na náměstí)
DEN: 08.03.08 (sobota)
ČAS (OD - DO): 14:00 - 18:00
POZN. ZNAMENÍ: Šátek nebo šála na viditelným místě.
Toto jsou JEN teoretické informace ! Ještě musíme zjistit, jaký bude ten den počasí atd. Myslím si ale, že by to mělo vyjít. Ještě se ozvu s přesnýma termínama...
© €vule & Petrush
 
 

Reklama